Hakkında

Keleş Çevre Danışmanlık Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi unvanı ile 2016 yılında kurulan işletme, 2016 sonunda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığından çevre danışmanlık yeterlik belgesi almaya hak kazandı. Kurulduğu yer olan Maltepe’deki ofisinde ve sanayi tesislerinde, çevre mevzuatı kapsamındaki faaliyetlere aktif olarak devam etmektedir.

Değerler

Etik Çalışmak
Ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına destek olmak için toplum, müşteri ve paydaş değerlerinin her birine sahip çıkmak, birbiri arasındaki ilişkileri mevcut mevzuat ile dengede tutmaktır.

Müşteri Memnuniyeti
Talep edilen hizmeti; zamanında, eksiksiz ve müşterilerimize katma değer yaratacak şekilde yerine getirmek, müşterilerimize aidiyet ile bağlanmak, ticari sırlarını güvence altına almaktır.

Sosyal Sorumluluk Faaliyetleri
Sağlık, emniyet ve çevre sektörlerine yönelik bilinci arttırmak ve paydaşlardan, özellikle öğrencileri desteklemek için projeler geliştirmek, projeler ile yarınları inşa etmektir.

VİZYON

Türkiye’nin her ilinde sağlık, emniyet ve çevre konularında üst düzey hizmet veren, öncü kabul edilen şirket olmaktır.

MİSYON

İnsan odaklı çevre bilincini arttırma yolunda, başta işveren ve çalışanlar olmak üzere çeşitli toplulukların ihtiyaçlarına yönelik; çevre koruma, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini, güncel mühendislik ve teknoloji imkanları ile sunmaktır.